1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Tibet’in Ölüler Kitabı Pdf indir

Tibet’in Ölüler Kitabı Pdf indir
0

Tibet’in Ölüler Kitabı pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Tibet’in Ölüler Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Tibet’in Ölüler Kitabı kitabı yazar Lama Kazi Dawa Samdup tarafından kaleme alınmıştır. Tibet’in Ölüler Kitabı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Tibet’in Ölüler Kitabı kitabın Onbir Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tibet’in Ölüler Kitabı pdf oku, Tibet’in Ölüler Kitabı PDF yandex, Tibet’in Ölüler Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tibet’in Ölüler Kitabı PDF Oku

Bundan başka, Arkada bıraktığın servet ve eşyaya kendini bağlı hissedersen ve bunların başkalarının eline geçtiğini görerek zaafın bundan dolayı üzülürsen, mallarını kullananlara kızarsan, daha üstün bir planda doğmaya hak kazanmış olsan bile, bu his, senin o anını psişik olarak, öyle bozacaktır ki, cehennemde yahut sefil ruhların -pretaların- dünyasında doğmak zorunda kalacaksın.

Diğer taraftan, Ardında bıraktığın servete bağlıysan, bu servete burada sahip olamazsın ve servetinin sana hiçbir faydası dokunmaz. Şu halde, zaaflarına ve sahip olduğun şeylere bağlılığını terk et, onları tamamen uzağa at. Onlardan bütün kalbinle vazgeç. Maddi zenginliklere sahip olmanın önemi yoktur. İnsanı küçülten (cimri) hislere kapılma ve her şeyi, kendi arzunla terk etmeye hazır ol…

Sayfa Sayısı: 168

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Onbir Yayınları