Pdf Kitap Arşivi

Frederick Pdf indir

Frederick pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Frederick kitap ile ilgili özet bilgiler. Frederick kitabı yazar Leo Lionni tarafından kaleme alınmıştır. Frederick kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Frederick kitabın Elma Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Frederick pdf oku, Frederick PDF yandex, Frederick PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Frederick PDF Oku

Minik okurlara yönelik şahane öyküleriyle aklımızın köşesinde rengârenk izler bırakan Lionni, yeni bir başyapıtla namını sürdürüyor. Caldecott Onur Ödülü sahibi, ödüllerden ödül beğendiren Frederick, çalışmanın doğası ve sanatçının toplumdaki yeri üzerine nefis bir güzelleme. Sanatını konuşturan ağustos böcekleri aşkına, bu kitabın tadına bakın. Kitaplığınızın en misafirperver, en manzaralı köşesine koyun ve bilave edin. Frederick’in kelimeleri sizin de içinizi ısıtacak.

Kışa hazırlık yapan tarla fareleri harıl harıl çalışıyordu. Biri hariç: Frederick. Herkes yiyecek toplarken o öylece oturuyor, etrafı izliyordu. Durun, hemen parmağınızı sallamayın. O da çalışıyordu tabi ki. Kelimeleri, güneşin parıltılarını ve renkleri topluyordu. Peki, gri kış kapıveyayandığında bunlar karın doyurur muydu?

Frederick’in hepimiz için şairane bir sürprizi var…

Sayfa Sayısı: 40

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Elma Yayınevi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu