1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi Pdf indir

Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi Pdf indir
0

Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi pdf indir, Hayvan Bakımı türünde kaleme alınan Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi kitap ile ilgili özet bilgiler. Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi kitabı yazar Kevin Michalowski tarafından kaleme alınmıştır. Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi kitabın Ren Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi pdf oku, Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi PDF yandex, Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi PDF Oku

Pratik Köpek Bakımı ve Eğitimi – Sadece 15 Dakika!

Bir köpeği eğitmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Günde yalnızca on beş dakikanızı ayırarak köpeğinize tüm temel komutları keyifli bir biçimde öğretebilirsiniz. Ayrıca özel aletlere veya pahallı gereçlere gereksiniminiz da yok.

Sadık, itaatkâr ve eve gelmenizi dört gözle bekleyen bir köpeği eğitmek sizin elinizde, hem de bol bol oyun oynayarak. Köpeğinizi nasıl beslemesiniz, nasıl davranmalısınız, onu nasıl planlı bir hayata geçirebilirsiniz, sizi nasıl korur? İşte bu soruların hepsinin cevabını öğrenmek istiyorsanız daha ne duruyorsunuz!

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Ren Kitap