Pdf Kitap Arşivi

Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi Pdf indir

Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi kitap ile ilgili özet bilgiler. Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi kitabı yazar Axel Scheffler tarafından kaleme alınmıştır. Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi kitabın Hep Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi pdf oku, Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi PDF yandex, Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Tavşancan ile Faresu – Küçük Su Birikintisi PDF Oku

Tüm dünya çapında çocuklarının zevkle okuduğu, elliden fazla dile çevrilen ve senelerdır çoksatanlar listesinden düşmeyen Gruffalo’nun çizeri Axel Scheffler’in yazıp resimlediği Tavşancan ile Faresu’nun maceralarında çocukların dünyasına özgü konular ele alınıyor. Arkadaşlık, paylaşma, sorunlara çözüm bulma temalarının öne çıktığı kitapların fotoğrafları de çocuklara görsel bir şölen sunuyor.

Tavşancan ile Faresu, Küçük Su Birikintisi
Tavşancan ile Faresu oyun oynarken o kadar eğlenirler ki Tavşancan tuvalete gitmeyi unutur. Bir anda yerde ufak bir su birikintisi belirir. Tuvalet eğitiminin zorluklarını anlatan bu hikâyede iki arkadaşın birbirini utandırmadan bu olayın üstesinden nasıl geldiğini göreceksiniz.

Sayfa Sayısı: 28

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Hep Kitap

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu