1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi Pdf indir

İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi Pdf indir
0

İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi kitap ile ilgili özet bilgiler. İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi kitabı yazar Tom Phillips tarafından kaleme alınmıştır. İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi kitabı 208 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 15 x 23,5 ebatında olan İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi kitabın 1. Basım Konu Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi pdf oku, İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi PDF yandex, İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İnsanlar: Her Şeyin İçine Nasıl Sçtığımızın Kısa Tarihi PDF Oku

Elinizde tuttuğunuz bu kitap, ağaçtan düşen ilk atamızdan günümüze kadar yaşanan salaklıkları, her şeyin içine nasıl s*çtığımızı anlatan bir rehber.

Başarısızlığımızın kitabı.

On binlerce yıl boyunca yanlış kararlar verdik. Eylemlerimizin ne sonuçlar doğuracağını düşünmeden yaşadık. Nehirleri ve gölleri kuruttuk, ormanları ve verimli tarım arazilerini yok ettik, denizleri ve okyanusları plastik atıklarla doldurduk. Farklı milletten olan insanları katlettik. Hepsi salaklığımızdan. Bencilliğimizden. Korkunç kibrimizden. Günü kurtarmak için verdiğimiz kararlar felaketimiz oldu. Sonuç olarak: S*ÇIP BATIRDIK. Üstelik buna hâlâ devam ediyoruz.

Uygarlıklar nasıl dağıldı?

1859’da Avustralya’ya yirmi dört İngiliz tavşanı ithal eden bir çiftçi ülkeyi nasıl bir felakete sürükledi?

Aral Gölü hangi aptal kararla kurumaya yüz tuttu?

Hitler ile Napolyon içindeki salakça benzerlik neydi?

Osmanlı’yı deliler nasıl yönetti?

Tom Phillips insanlık tarihinin büyük s*çışlarını aşırı gülünç bir biçimde anlatıyor.