1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor Pdf indir

Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor Pdf indir
0

Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor kitap ile ilgili özet bilgiler. Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor kitabı yazar Marcel Marlier Gilbert Delahaye tarafından kaleme alınmıştır. Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor kitabı 8. Basım sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. Türkçe ebatında olan Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor pdf oku, Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor PDF yandex, Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ayşegül Doğum Gününü Kutluyor PDF Oku

Dünya çapında büyük bir okur kitlesine sahip olan Ayşegül’ün bütün maceraları…

Yapı Kredi Yayınları değeriyle yayımlanmaya devam ediyor.

Ayşegül’ün bütün külliyatını iki yıl içinde tamamlamayı planlayan Yapı Kredi Yayınları, 2011 senesinde 24 albüm yayımlanacak.

Onun adı “Ayşegül”… İlk olarak 1954’te, Belçika’da “Martine” adıyla yayımlandı, çok geçmeden de “Ayşegül” adıyla Türkiye’ye geldi. Elli yıllık Türkiye macerası boyunca, birden fazla kuşak, o ve dostlarıyla büyüdü; ebeveynlerle çocukların ortak arkadaşı oldu.

Sayfa Sayısı: 20

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları