1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Pdf indir

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Pdf indir
0

Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitap ile ilgili özet bilgiler. Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabı yazar Beyhan Budak tarafından kaleme alınmıştır. Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kendine İyi Davran Güzel İnsan pdf oku, Kendine İyi Davran Güzel İnsan PDF yandex, Kendine İyi Davran Güzel İnsan PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kendine İyi Davran Güzel İnsan PDF Oku

Sen kendin için bir şey yapmıyorsan kim senin için bir şeyler yapacak? Sen kendi yaralarını kendin sarmadan, kim sana yardım edebilir gerçekten? Eğer başkaları için mühim olmadığını hissediyorsan, ilkönce kendine şunu sormalısın: Ben kendim için mühim miyim?

Seninle bir yolculuğa çıkacağız bu kitapla birlikte. Her insanın içinde bir sağlıklı bir de sağlıksız bir “ben” mevcuttur. Sağlıksız ben kontrolü devraldığında, insan kendine zarar verir. İşte bu kitapla çıkacağımız yolculuğun amacı, içindeki güzel insana yani sağlıklı bene ulaşmak.

Bu yolculukta, endişelarınla baş etmek ve kafaya takmamak için hangi metotları kullanabileceğini, olumsuz düşüncelerini nasıl kontrol edebileceğini, sağlıklı ilişkilerini geliştirirken, sana zarar veren zehirli insanlardan kendini nasıl koruyabileceğini, hangi alanlarda mücadele etmenin manalı olduğunu, hangi alanlarda yaşamı ve getirdiklerini kabullenmen gerektiğini, içindeki değersizlik hissini nasıl yenebileceğini ve kendini nasıl dönüştürebileceğini keşfedeceksin.

Hazır mısın bu yolculuğa?