Pdf Kitap Arşivi

Yakın Tarih için Pusula Pdf indir

Yakın Tarih için Pusula pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Yakın Tarih için Pusula kitap ile ilgili özet bilgiler. Yakın Tarih için Pusula kitabı yazar Sinan Meydan tarafından kaleme alınmıştır. Yakın Tarih için Pusula kitabı 376 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 23 ebatında olan Yakın Tarih için Pusula kitabın 1. Basım İnkılap Kitabevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yakın Tarih için Pusula pdf oku, Yakın Tarih için Pusula PDF yandex, Yakın Tarih için Pusula PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yakın Tarih için Pusula PDF Oku

İnsanın güvenebileceği en sağlam pusula özgür akıldır. Kant’ın ifadesiyle, “aklını kullanma cesaretini gösteren” aydınlanmış insan kendi yolunu bulur.
Bugün Türkiye’de yakın tarih hiç olmadığı kadar çarpıtılmakta ve bu çarpık tarih üzerinden yeni bir geçmiş ve gelecek kurgulanmak istenmektedir. Böyle bir ortamda, yakın tarih hususunda yeterli bilgi birikime sahip olmayan bireylerin, özellikle genç kuşakların yolunu kaybetmesi hiç de zayıf bir olasılık değildir. İşte “Yakın Tarih İçin Pusula”, belgelere dayalı gerçek tarihi gözler önüne sererek yakın tarihte kaybolmanızı engellemek; yalan, yanlış ve çarpıtma bombardımanı içinde güvenle yolunuzu bulmanıza yardım etmek için yazılmıştır.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu