Pdf Kitap Arşivi

Fizik Aşkına Pdf indir

Fizik Aşkına pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Fizik Aşkına kitap ile ilgili özet bilgiler. Fizik Aşkına kitabı yazar Walter Levin Warren Goldstein tarafından kaleme alınmıştır. Fizik Aşkına kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Fizik Aşkına kitabın Metis Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fizik Aşkına pdf oku, Fizik Aşkına PDF yandex, Fizik Aşkına PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fizik Aşkına PDF Oku

Çoğumuzun fizikle arası pek iyi değildir: Fiziği “gerçek hayat”la bağlantısız bir dizi karmaşık formülden ibaret görür, bundan dolayı anlaşılmaz, ürkütücü, sıkıcı buluruz. Bu sorunun gayet iyi farkında olan Hollandalı gök fizikçisi Walter Lewin, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) ders verdiği kırk üç yıl boyunca, kendini öğrencilerine fiziğin aslında hiç de sandıkları gibi olmadığını göstermeye adamış ve bu hususta çok da başarılı olmuş.

Verdiği derslerle öğrencilerin gönüllerini ve zihinlerini fetheden Lewin’in en büyük özelliği, fiziği kuramsallıktan çıkararak uygulamaya dökmesi, öğrencileri formüllere boğmak yerine onlara fiziğe iştirak etme fırsatı sunması. Sınıfta yaptığı çılgın deneylerle hem öğrencilere hem de derslerini internette takip eden geniş kitleye son derece keyifli ve aydınlatıcı deneyimler yaşatan Lewin, Fizik Aşkına’da okurlarına da aynı fırsatı sunuyor.

Sayfa Sayısı: 304

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Metis Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu