1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy Pdf indir

Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy Pdf indir
0

Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy pdf indir, Okul Çağı 6-10 Yaş türünde kaleme alınan Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy kitap ile ilgili özet bilgiler. Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy kitabı yazar Ferenc Molnar tarafından kaleme alınmıştır. Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy kitabın Yapı Kredi Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy pdf oku, Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy PDF yandex, Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Pal Sokağı Çocukları – Küçük Boy PDF Oku

Nemecsek, Boka ve Pál Sokağı’nın öbür çocukları 1907 senesinde Budapeşte’nin yoksul Józsefváros semtinden yola koyuldular. Bugün artık bütün dünya çapında tanınıyorlar. Bugüne kadar her yaştan milyonlarca insan onların bir hayli etkili hikâyesini okudu; tıpkı Budapeşteli çocuklar gibi onlar da Boka’nın cesaretine hayran oldu, Nemecsek’in ürkek ama kararlı kahramanlığı karşısında gözyaşlarını tutamadı.

Şimdi artık Pál Sokağı Çocukları’nın Arsa’sında kocaman çok katlı evler var. Ama ne gam: Dünyanın bütün çocukları Pál Sokağı’ndandır!

Sayfa Sayısı: 244

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yapı Kredi Yayınları