1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mahmud ile Yezida Pdf indir

Mahmud ile Yezida Pdf indir
0

Mahmud ile Yezida pdf indir, Tiyatro türünde kaleme alınan Mahmud ile Yezida kitap ile ilgili özet bilgiler. Mahmud ile Yezida kitabı yazar Murathan Mungan tarafından kaleme alınmıştır. Mahmud ile Yezida kitabı 2017 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. Ciltsiz ebatında olan Mahmud ile Yezida kitabın Metis Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mahmud ile Yezida pdf oku, Mahmud ile Yezida PDF yandex, Mahmud ile Yezida PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mahmud ile Yezida PDF Oku

Yezida- Ya köylerin öfkesi Mahmud? Ya bireylerin? Ya törelerin, aşiretlerin? Onları yenebilir misen sen? Bin yıllık çaresizliği?

Mahmud- Yeneceğiz Yezida. Seninle birlik olup yeneceğiz. Tek başıma benim de gücüm yetmez. Ama sen olursan yanımda, sevdan olursa, desteğin olursa. Tüm civar köylerden ağalar, beyler gelse de; İdil’den, Cizre’den, Midyat’tan kaykamakamlar gelse de; Mardin’den, Diyar-ı Bekir’den, Siirt’ten valiler gelse de; Ankara’dan vekiller gelse de yeneriz Yezida. Her maniyi aşarız, her kuvvetliğü yeneriz. Yeter ki bileklerimiz birleşe seninle…