1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Oynasında Büyüsün Pdf indir

Oynasında Büyüsün Pdf indir
0

Oynasında Büyüsün pdf indir, Oyun Kitapları/Oyun türünde kaleme alınan Oynasında Büyüsün kitap ile ilgili özet bilgiler. Oynasında Büyüsün kitabı yazar Nisa Başaran Çöllü tarafından kaleme alınmıştır. Oynasında Büyüsün kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 24 x 22 ebatında olan Oynasında Büyüsün kitabın 1. Basım Nito Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Oynasında Büyüsün pdf oku, Oynasında Büyüsün PDF yandex, Oynasında Büyüsün PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Oynasında Büyüsün PDF Oku

Oyun ve iletişim anne karnından bu yana başlar. Nitekim bebeğiniz de dünyaya geldiğu andan bu yana çevreyle ilgilenmeye ve öğrenmeye hazır olduğunun sinyallerini vermeye başlar.

Bundan dolayı doğumdan bu yana bedensel ve ruhsal gereksinimlerinin giderildiği ve bebeğinizin iletişime açık olduğu zamanlarda onu duyusal ve gelişimsel açıdan destekleyen çevre düzenlemeleri yaparak, oyun alanları oluşturarak orada vakit geçirmesine ve çevreyle etkileşime girmesine destek olabilirsiniz. Lakin arada bir ebeveynler olarak bu süreci nasıl yürüteceğiniz hususunda kafanız karışabilir ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada size yol gösterecek nitelikli kaynaklar araştırmaya başlarsınız.
İyi haber! Elinizde bulunan 0-24 ay aralığındaki bebekler için hazırlanmış bu kitap aracılığıyla doğumundan bu yana bebeğinize dünyayı tanıma ve duyularıyla öğrenme yolculuğunda gereksinimi olan OYUN desteğini verebilirsiniz.