1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Mutfak Sırları Pdf indir

Mutfak Sırları Pdf indir
0

Mutfak Sırları pdf indir, Yemek ve Tatlı türünde kaleme alınan Mutfak Sırları kitap ile ilgili özet bilgiler. Mutfak Sırları kitabı yazar Anthony Bourdain tarafından kaleme alınmıştır. Mutfak Sırları kitabı 14 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Mutfak Sırları kitabın Domingo Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mutfak Sırları pdf oku, Mutfak Sırları PDF yandex, Mutfak Sırları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mutfak Sırları PDF Oku

“Vücudunuz bir tapınak değil, bir eğlence parkı. Tadını çıkarın…”

 

“Pazartesileri deniz mahsulü sipariş etme!” Anthony Bourdain’in acımasızca dürüst, bir o kadar da gülünç bir dille anlattığı anılarındaki en masum tavsiyelerden biri bu. Sahil barlarından zirvedeki restoranlara, bulaşıkçılıktan büyük şefliğe, Tokyo’dan Paris’e oradan New York’a, isyanlar ve alevlerle dolu bir mesleğin sunabileceği hemen her şeyi yaşayan Anthony Bourdain, bunları anlatmaya karar verince ortaya Mutfak Sırları çıktı: mutfak kapısının ardına, aşçılık dünyasının karanlık tarafına doğru macera dolu bir yolculuk. Ağzınızı sulandıracak kadar lezzetli, gülmekten karnınızı ağrıtacak kadar keyifli.

Mutfak Sırları yayımlanır yayımlanmaz kült bir esere dönüştü ve Bourdain’e aşçılık kariyerinin çok daha ötesinde bir tanınırlık sağladı. Elinizdeki baskı, kendisinin ölümünden önce kitaba elyazısıyla yaptığı ufak eklemeleri, yorumları da içeren özel bir edisyon.

 

“Bir Stephen King hikayesinden daha sürükleyici.”

-Sunday Times

 

“Onun sesini duyan herkes yeni bir şeyler duyacağını, hayatta tanışamayacağı bireylerin hikâyesine şahit bulunacağını biliyordu.”

-Elif Key, Cumhuriyet

 

 

Editör: Algan Sezgintüredi

Kapak tasarımı:  Betül Güzhan

Sayfa uyarlama:  Bahadır Erşık