1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kolay Piyano Pdf indir

Kolay Piyano Pdf indir
0

Kolay Piyano pdf indir, Müzik türünde kaleme alınan Kolay Piyano kitap ile ilgili özet bilgiler. Kolay Piyano kitabı yazar Sevinç Ereren tarafından kaleme alınmıştır. Kolay Piyano kitabı 175 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 20,5 x 29,5 ebatında olan Kolay Piyano kitabın Türkçe Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kolay Piyano pdf oku, Kolay Piyano PDF yandex, Kolay Piyano PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kolay Piyano PDF Oku

Çalgı eğitimi çocuğunuzu yaşamı boyunca olumlu etkileyecek başta akademik ve sosyal alanlarda olmak üzere bir çok disiplinde başarılı olmasını sağlayacak bir zamantir. Zihinsel kapasitede artış, ritim duygusu ve reflekslerde gelişme, sabır, yoğunlaşabilmede kolaylık, disiplinli çalışma alışkanlığı, birlikte iş yapabilme kabiliyeti gibi konularda, ilerleyen senelerda yaşamını kolaylaştıracak değerler kazandırır.

Bu kitap, piyanoya yeni başlayacak olanlar için birinci basamaktan bu yana teorik, pratik ve repertuara yönelik olarak düşünülmüştür. Görsel açıdan ufak yaş gruplarına seslense de farklı yaş gruplarından yeni başlayan her öğrencinin temel piyano metotlarıni ve nota bilgisini almak için yararlanabileceği, farklı ülkelerin, farklı coğrafyaların çocuk ve halk müzikleri ile senfonik müziklerden oluşmuş bir içerikle hazırlanmıştır.

 

Nasıl oturmalıyız, ellerimizi nasıl tutmalıyız

Sağ ve sol elin parmak numaraları

Piyanoda aşağı ve yukarı, sus ailesi

Hangisi eşit hangisi değil, noktaları birleştirelim

Yeni notalar, yeni renkler, nota ailesi

Her adımda bir nota, piyanoda tuşlar

Müziğin temeli matematiktir.