1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

İstanbulun Kuşları Pdf indir

İstanbulun Kuşları Pdf indir
0

İstanbulun Kuşları pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan İstanbulun Kuşları kitap ile ilgili özet bilgiler. İstanbulun Kuşları kitabı yazar Alpay Erdem tarafından kaleme alınmıştır. İstanbulun Kuşları kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan İstanbulun Kuşları kitabın Tekir Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İstanbulun Kuşları pdf oku, İstanbulun Kuşları PDF yandex, İstanbulun Kuşları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İstanbulun Kuşları PDF Oku

İstanbul’u, kaldırımlarında yayılan, trafikte önümüzden kaçışan ve tepemizde uçuşan hayvanlar olmadan düşünmek imkansız. Yıllardır eserlerinde kedi, köpek, kuş çizen İstanbullu karikatürist Alpay Erdem şehir yaşamının bu yönünü literatüre geçirmek için kolları sıvadı ve ortaya İstanbul’un Kuşları kitabı çıktı.

Alpay Erdem’in İstanbul aşkını ve hayvan sevgisini yaratıcı mizahıyla bir araya getirdiği İstanbul’un Kuşları’nda, çoluk çocuk, hısım akraba, kayınço görümce, elti bacanak, dede torun tombalak birlikte takılan serçeler, leğenlerde yıkanmayı seven güvercinler, kolaçancı kuzgunlar, düğüncü kargalar ve daha bir çok kuşa dair ilgici çekici ve gülünç ayrıntı bulacaksınız.