1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Beyaz Adam Gelmeden Önce Pdf indir

Beyaz Adam Gelmeden Önce Pdf indir
0

Beyaz Adam Gelmeden Önce pdf indir, türünde kaleme alınan Beyaz Adam Gelmeden Önce kitap ile ilgili özet bilgiler. Beyaz Adam Gelmeden Önce kitabı yazar Egerton R. Young tarafından kaleme alınmıştır. Beyaz Adam Gelmeden Önce kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Beyaz Adam Gelmeden Önce kitabın Yurt Kitap Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Beyaz Adam Gelmeden Önce pdf oku, Beyaz Adam Gelmeden Önce PDF yandex, Beyaz Adam Gelmeden Önce PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Beyaz Adam Gelmeden Önce PDF Oku

Nanahboozhoo kötü ruhlarla uğraşmak zorunda olduğu için çok dikkatli olmalıydı. Değişik kılıklara girdi ve sonunda kır kurdunun yer altı dünyasındaki bekçilerden ateşi nasıl çaldığını duydu. Altımızdaki dünya çapında bu kadar büyük bir ateşin olması onu biraz korkutmuştu ama uzun süre korkmaya meyilli bir diğerideğildi ve araştırmaya başlayıp Windegooların ve diğerlerinin konuşmalarını gizlice dinlerken uzun süredir aradığı ateşin acımasız yaşlı bir şifacı savaşçının elinde olduğunu öğrendi. Ateşi elde etme işini kurda verenler onu koruma görevini de bu şifacı savaşçıya vermişlerdi. Bu yaşlı savaşçının, ateşi korumasında ona yardım eden iri yarı, amansız iki kızı vardı. O günlerdeki düşünceye göre ateş öyle tehlikeli bir şeydi ki eğer herkese verilirse bütün ırkın ortadan kalkmasına neden olabilirdi.

Bundan önce de ateşi çalmak için birkaç girişimde bulunulmuştu. Ama hepsi başarısızlıkla sonuçlanmış ve bunu yapmaya çalışanlar öldürülmüştü. Lakin Nanahboozhoo çok becerikli biriydi ve bu onun ilk büyük teşebbüslerinden biri olacak olsa da korkuları onu durduramayacaktı.

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2015

Dili: Türkçe
Yayınevi: Yurt Kitap Yayın