1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları Pdf indir

Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları Pdf indir
0

Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları pdf indir, Politika/Araştırma türünde kaleme alınan Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları kitap ile ilgili özet bilgiler. Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları kitabı yazar Ramazan İzol tarafından kaleme alınmıştır. Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları kitabı 280 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları kitabın 1. Basım Lopus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları pdf oku, Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları PDF yandex, Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Kumpas – Yeraltı Dünyasının Sırları PDF Oku

Sadece Türk mafyası değil, Japon, Rus, Amerikan, Fransız, Çin, İngiliz ve daha bir çok mafya grubunun kirli işlerini anlatan ürkütücü bir eser.

Yer altı dünyasındaki gizli bağları, derin devletin öteki planlarını, ilk defa duyacağınız istihbarat savaşlarını ve daha bir çok sarsıcı gerçeği sayfaları çevirdikçe okuyacak ve her satırda dünya düzeninin aslında nasıl işlediğini fark edeceksiniz. Yer altı dünyasının siyaseti nasıl etkilediğini anladıkça; uyuşturucu, kara para, silah ticareti, derin devlet, istihbarat savaşları ve daha bir çok saklı gerçeğe şahit olacaksınız.

Bunun yanı sıra Türkiye’nin yakın tarihindeki yer altı dünyasının penceresini açacak ve ilk defa duyacağınız gerçek bir mafya düzenine giriş yapacaksınız. Akıcı üslubu ve soluksuz verdiği bilgiler ile hayata ve haberlere bakış açınızı değiştirecek bu kitap tüm bilinenleri alt üst edecek.