1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar Pdf indir

I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar Pdf indir
0

I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar pdf indir, Bilgelik türünde kaleme alınan I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar kitap ile ilgili özet bilgiler. I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar kitabı yazar Richard Wilhelm tarafından kaleme alınmıştır. I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar kitabın Biblos tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar pdf oku, I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar PDF yandex, I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

I Ching Ya da Değişimler Kitabı – Yorumlar PDF Oku

En azından 5000 yayındaki I Ching, insan yaşantılarının tümünü içeren bir bilicilik kitabı. Kehanet için kullanıldı, bilinçaltını keşfetmenin bir yöntemidir. Simgesel altı-çizgiler ile yaşamdaki en güç poblemlerin, açmazların çözümü için bize yol gösterir. Barış içinde, uyum içinde yaşamak istiyorsak hayatta uymamız gereken yasaları açığa çıkaran bir bilgelik kitabı olarak da okunabilir.
Eşsiz ve büyük bir kitap, I Ching kendisini ispatlar nedenlerle sunmuyor, kendini övmüyor, yaklaşılması da kolay değil. Doğanın bir parçası gibi keşfedilinceye dek bekliyor. Ama kendisi bilmenin, bilgeliğin âşıkları için doğru kitap gibi görünmekte.

Sayfa Sayısı: 267

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Biblos