1. Anasayfa
 2. Felsefe Kitapları

Doğumun ve Ölümün Gizemi Pdf indir

Doğumun ve Ölümün Gizemi Pdf indir
0

Doğumun ve Ölümün Gizemi pdf indir, Bilgelik türünde kaleme alınan Doğumun ve Ölümün Gizemi kitap ile ilgili özet bilgiler. Doğumun ve Ölümün Gizemi kitabı yazar Ramtha tarafından kaleme alınmıştır. Doğumun ve Ölümün Gizemi kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2013 ile basılmıştır. ebatında olan Doğumun ve Ölümün Gizemi kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Doğumun ve Ölümün Gizemi pdf oku, Doğumun ve Ölümün Gizemi PDF yandex, Doğumun ve Ölümün Gizemi PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Doğumun ve Ölümün Gizemi PDF Oku

Bu kitap, bu güne dek verdiği aydınlatıcı öğretilerle birden fazla insanı uyandırmış ve hayatlarını müthiş bir biçimde de-ğiştirmiş olan Ramtha’nın kendi kurduğu Aydınlanma Oku-lunda öğrencilerine sunduğu çok mühim ve kadim bir bilgelik öğretisini içermektedir. Bu öğreti,

 • İlahî kökenimiz ve kaderimiz,
 • Tüm tekâmül yolculuğumuzun mekanizması ve ulaşabilece-ğimiz bilinç ve enerji katları,
 • Ölümden sonra nereye gittiğimiz, neler deneyimlediğimiz ve tüm bu sürecin amacı,
 • Binlerce senedir tekrardoğuş çarkından kurtulamamamızın nedeni,
 • Ve bu engeli nasıl aşıp üstatlığa, ölümsüzlüğe, sınırsız bir yaratıcılığa ve tam bir mutluluğa erişebileceğimiz konularını ve daha bir çok bilgiyi kapsamaktadır. Binlerce senedir az sayıda inisiyenin ulaşabildiği çok kıymetli bilgiler ve uygulamalar bu kitapta çok açık ve idrak ettirici bir biçimde sunulmaktadır. Bu anlamda, elinizdeki kitap, okurun sunulan öğretiyi bizzat deneyimleyip doğrulamasını sağlayabilecek eşsiz bir inisiyas-yon kitabıdır.

  Baskı Yılı: 2013

  Dili: Türkçe
  Yayınevi: Akaşa Yayın