1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Felsefeyle Saadet Olmaz Pdf indir

Felsefeyle Saadet Olmaz Pdf indir
0

Felsefeyle Saadet Olmaz pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Felsefeyle Saadet Olmaz kitap ile ilgili özet bilgiler. Felsefeyle Saadet Olmaz kitabı yazar Roger-Pol Droit tarafından kaleme alınmıştır. Felsefeyle Saadet Olmaz kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan Felsefeyle Saadet Olmaz kitabın Say Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Felsefeyle Saadet Olmaz pdf oku, Felsefeyle Saadet Olmaz PDF yandex, Felsefeyle Saadet Olmaz PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Felsefeyle Saadet Olmaz PDF Oku

Gerçek mutluluğun ne olduğu, ona hangi yollardan ulaşılabileceği felsefeyle anlaşılır… Bu mutluluğun nasıl elde tutulacağını, korunabileceğini ve uzun süreli olabileceğini bize felsefe öğretir… Mutlu bir yaşamın anahtarı felsefedir…

Özellikle son haftalarda felsefenin insanları mutlu etmek için gerekli olan her şeye sahip olduğuna dair bir görüş mevcut. Ruh egzersizleri, kişisel gelişim uzman kişilerı ve pratik bilgiler de bunu elde etmek için kullanılan etkili araçlardan bazıları.

Felsefeyle Saadet Olmaz bu görüşleri tersine çevirmek için yazılmış bir kitap. Roger-Pol Droit, eserinde mutluluk felsefesini tartışmaya açıyor ve felsefenin insanları mutlu ettiğine dair görüşü yıkmaya çalışıyor. Her yerde dinlenen bu şarkının inandırıcılıktan yoksun olduğunu vurgulayarak belki de bireylerin, felsefenin farklı işlevlerini görmesini amaçlıyor.

Unutmamak gerekir ki mutluluk bize, yalnızca bize bağlıdır!

Sayfa Sayısı: 128

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Say Yayınları