Felsefe Kitapları

İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara Pdf indir

İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara kitap ile ilgili özet bilgiler. İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara kitabı yazar Hakan Mengüç tarafından kaleme alınmıştır. İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara kitabı 136 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara pdf oku, İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara PDF yandex, İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İstediğin Bir Şey Olursa Bir Hayır Olmazsa Bin Hayır Ara PDF Oku

“Aşk nasip işidir, hesap işi değil. Aşk adayıştır, arayış değil. Sen adanmış ve yanmışsan bu uğurda, aşk sana uzak değil.”

Dünyanın en fazla okunan sufisi Mevlana, “Allah’a ulaşacak birden fazla yol var. Ben Aşk’ı seçtim…” derken bir “adanmışlık” metaforu olarak aşkı koyar karşımıza.

Aşk, yaşam boyu süren bir anlam arayışı ve anlam deneyimidir onun yönünden.
Mevlana’ya göre, içinde aşk barındırmayan bir kalp ya deliye aittir veya ölüye…

Ney enstrümanını insanoğlunun yaradılışıyla özdeşleştiren büyük sufinin Mesnevi adlı yapıtının ilk on sekiz beyti kâinatın sırlarıyla dolu olması yönünden çok kıymetlidir. Bu kitapta aşkla değer bulan hayat penceresinden kâinatın sonsuz sırlarını izliyor olacaksınız.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu