1. Anasayfa
  2. Din Kitapları

Dinler Kitabı Pdf indir

Dinler Kitabı Pdf indir
0

Dinler Kitabı pdf indir, Din türünde kaleme alınan Dinler Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Dinler Kitabı kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. Dinler Kitabı kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Dinler Kitabı kitabın Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dinler Kitabı pdf oku, Dinler Kitabı PDF yandex, Dinler Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dinler Kitabı PDF Oku

Sadece bir tanrı mı mevcuttur? İnsanlar neden ıstırap çekmeli? Biz öldükten sonra ne olur? Dünyada milyarlarca insan dinde anlam bulur; peki bu dinlerin temelinde hangi düşünceler mevcuttur ve nasıl geliştiler?

Sade bir dille yazılmış olan ve dünyanın başlıca dinlerini kapsayan Dinler Kitabı, basit bir şekilde anlaşılan kısa ve özlü açıklamaları, temel ilkelerin düğümlerini sıra sıra çözen şemaları ve din anlayışımızla oynayan şakali çizimleriyle başucu kitabınız olacak.

Bilgi düzeyiniz ne olursa olsun, küresel inanç çeşitliliğiyle veya bu inançları birbirine bağlayan kavramlarla ilgileniyorsanız, bu kitapta düşüncelerinizi besleyip meşgul edecek çok şey bulacaksınız.

Sayfa Sayısı: 355

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Alfa Yayıncılık