Din Kitapları

Dillerden Düşmeyen 100 Dua Pdf indir

Dillerden Düşmeyen 100 Dua pdf indir, Tasavvuf türünde kaleme alınan Dillerden Düşmeyen 100 Dua kitap ile ilgili özet bilgiler. Dillerden Düşmeyen 100 Dua kitabı yazar Ömer Döngeloğlu tarafından kaleme alınmıştır. Dillerden Düşmeyen 100 Dua kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2012 ile basılmıştır. ebatında olan Dillerden Düşmeyen 100 Dua kitabın Timaş Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dillerden Düşmeyen 100 Dua pdf oku, Dillerden Düşmeyen 100 Dua PDF yandex, Dillerden Düşmeyen 100 Dua PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dillerden Düşmeyen 100 Dua PDF Oku

Kulun Cenab-ı Hakk’a en yakın olduğu anlardan biridir dua. Kul duasıyla Rabb’inin huzuruna çıkar. Namaz gibi dua da bir tür miraçtır. Kulu en yücelerle ulaştıran bir merdiven gibidir.

Sohbet meclislerinin hatırlı simalarından Ömer Döngeloğlu, Dillerden Düşmeyen 100 Dua’da yaşamımızın her ânında dilimizde ve gönlümüzde olacak duaları Peygamber’imizin(sav) ve kıymetli ashabının zikrettikleri biçimde, bu dualara ilişkin anı ve hadiselerle birlikte aktarıyor.

Daha önce Sözün Miracı Dua adıyla yayımlanmış baskısından farklı olarak duaları alfabetik sırayla ve konu tasnifiyle veren Dillerden Düşmeyen 100 Dua okurları manevi bir iklime, dua etmenin ve duaya iştirak etmenin, hep birlikte “Âmin!” demenin huzuruna eriştirecek.

Sayfa Sayısı: 400

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Timaş Yayınları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu