Roman Kitapları

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri Pdf indir

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri pdf indir, türünde kaleme alınan Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri kitap ile ilgili özet bilgiler. Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri kitabı yazar Tony S. Daniel tarafından kaleme alınmıştır. Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri kitabın JBC Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri pdf oku, Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri PDF yandex, Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Batman Dedektif Hikayeleri Cilt 2 – Korkutma Taktikleri PDF Oku

Dedektif Kara Şövalye’nin Çevresinde Dönen Gizem Girdapları

Batman gibi giyinmiş, eli silahlı adamlar tarafından yapılan bir soygun. Morgda yaşanan… ve aynı biçimde ortadan kaybolan, benzer görünümdeki bir dizi ceset. Bruce Wayne’in kendi kulesinde yapılan ve feci biçimde ters giden bir deney.

Birbirleriyle ilişkili bu gizemlerin hepsi Mr. Toxic olarak anılan korkunç bir katil tarafından yönetiliyor ve Gotham’ın bunun yanı sıra da tüm dünyanın- kaderi tehlikeye giriyor.

Kara Şövalye, bu sırrı çözmekle uğraşırken bunun yanı sıra korku gazı sıkan Scarecrow’la, Arkham Akıl Hastanesi’ni basan Baykuşlar Divanı’yla ve Arkham’ın en tehlikeli hastalarından birinin yani karşısındakini hipnotize edebilen Black Mask’in kaçışıyla da baş edebilecek midir?

Batman: Gotham’daki en pişkin suçluların bile yüreğine korku salan bir dehşet sembolü. Peki, şehrin en korkunç süper kötülerinin çevirdikleri entrikalar, Kara Şövalye’yi bile korkutursa ne olacak? Mad Hatter, Black Mask, Scarecrow ve Baykuşlar Divanı; Mr. Toxic’in Gotham’ı tükenmiş çorak bir araziye çevirme girişimlerinde haberci işlevi görüyorlar.

BATMAN – DETECTIVE COMICS: KORKUTMA TAKTİKLERİ yazar/çizer TONY S. DANIEL (JUSTICE LEAGUE) tarafından hazırlanmıştır. Ayrıca ED BENES (BATGIRL), SZYMON KUDRANSKI (PENGUIN: PAIN AND PREJUDICE) ile bir çok değişik yazar ve çizer de bu esere katkıda bulunmuştur.

Sayfa Sayısı: 232

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: JBC Yayıncılık

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu