1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Persepolis Pdf indir

Persepolis Pdf indir
0

Persepolis pdf indir, türünde kaleme alınan Persepolis kitap ile ilgili özet bilgiler. Persepolis kitabı yazar Marjane Satrapi tarafından kaleme alınmıştır. Persepolis kitabı 16×24 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Persepolis kitabın Ciltsiz Panama Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Persepolis pdf oku, Persepolis PDF yandex, Persepolis PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Persepolis PDF Oku

İran’daki devrimin ülkeye ve bireylerina yaşattıkları, ufak bir kızın yetişkinliğe giden yolda deneyimledikleriyle iç içe geçiyor. Persepolis, Marjane Satrapi’nin kaleminden hem bir dönemi anlatan hem de zamanın çok ötesine giden bir çizgi roman.

 

Şah rejiminin düşürülmesi, İslam Devrimi’nin zaferi ve İran-Irak savaşının yıkıcı etkileri altında yaşama tutunmaya çalışan bir halk resmediliyor Persepolis’te. Siyasi baskının, radikal dinciliğin ve savaşın nelere mal olabileceği, sevincin ve gözyaşının birbirine karıştığı hikâyelerle anlatılıyor.

 

Dünya çapında ses getiren, animasyon filme bir araya getirilen ve birden fazla ödüle layık görülen Persepolis, karanlığa karşı birlik olmanın önemini anlamamızı sağlıyor. Ve yaşamın her şeye rağmen sürdüğini…