1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

The Last Of Us: Amerikan Rüyası Pdf indir

The Last Of Us: Amerikan Rüyası Pdf indir
0

The Last Of Us: Amerikan Rüyası pdf indir, türünde kaleme alınan The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitap ile ilgili özet bilgiler. The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitabı yazar Faith Erin Hicks tarafından kaleme alınmıştır. The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitabı 104 sayfadan oluşmakta olup 1. Hamur ile basılmıştır. 16 x 24 ebatında olan The Last Of Us: Amerikan Rüyası kitabın 1. Basım Epsilon Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda The Last Of Us: Amerikan Rüyası pdf oku, The Last Of Us: Amerikan Rüyası PDF yandex, The Last Of Us: Amerikan Rüyası PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

The Last Of Us: Amerikan Rüyası PDF Oku

Oyunun yaratıcı yönetmeni Neil Druckmann ve başarılı çizgi roman yıldızı Faith Erin Hicks tarafından kaleme alınan Amerikan Rüyası, hem aksiyon dolu bir büyüme hikâyesi hem de rekorlar kıran The Last Of Us oyununun dünyasında geçen heyecanlı bir macera!
 
On dokuz yıl önce, bir mantar salgını sebebiyle dünya nüfusunun büyük bir kısmı yaşamını kaybeder. On üç yaşındaki Ellie, geriye kalan karantina bölgelerinden birinde, bir askeri yatılı okulun koğuşunda yeni yaşamına başlar. Burada, öğrencilerden Riley ile kurduğu arkadaşlık sayesinde dış dünya çapındaki ilk yolculuğuna çıkar. Ellie ve Riley, sıkı kontrol altındaki beton duvarların ötesine geçerlerken, Ateşböcekleri adlı isyancı grubun şiddet dolu yaşam üslubuyla ve enfeksiyonun korkunç kurbanlarıyla da yüzleşirler.
 
“En kaliteli çizgi roman uyarlamalarından biri.”