Roman Kitapları

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 Pdf indir

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 pdf indir, türünde kaleme alınan Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 kitap ile ilgili özet bilgiler. Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 kitabı yazar Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 kitabı 12,5 x 19 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 kitabın Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 pdf oku, Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 PDF yandex, Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Seraph of the End-Kıyamet Meleği Cilt 3 PDF Oku

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne yol açtı. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan birisi olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almak.

 

Yuiçiro enteresan ve tehlikeli bir ritüeli bitirdi ve insanlığın vampirlerle savaşta sahip olduğu yegâne üstünlüklerden birisi olan Şeytanın Silahı’nı ele geçirmiş oldu. Şimdi görev zamanı! Yuiçiro ve dostlarının ilk görevi ise Şinyuku’ya gidip orada bulunan vampirlerin durumunu araştırmak. Yuiçiro’nun halen bilmediği şey ise, bir zamanlar en iyi arkadaşı olan ve bir vampire dönüştürülen Mika’nın da Şinyuku yolunda olduğu!

 

 

Uyarlayan :Daisuke Furuye
Çizer: Yamato Yamamato

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu