Pdf Kitap Arşivi

Zihnin Geleceği Pdf indir

Zihnin Geleceği pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Zihnin Geleceği kitap ile ilgili özet bilgiler. Zihnin Geleceği kitabı yazar Michio Kaku tarafından kaleme alınmıştır. Zihnin Geleceği kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2015 ile basılmıştır. ebatında olan Zihnin Geleceği kitabın Odtü tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Zihnin Geleceği pdf oku, Zihnin Geleceği PDF yandex, Zihnin Geleceği PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Zihnin Geleceği PDF Oku

Zihnin Geleceği, bir zaman yalnızca bilimkurgunun ilgi alanına giren konulara bilimin çerçevesinden bakıyor. Telepati, zihin kontrolü, avatarlar, telekinezi ve hafızanın veya rüyaların kaydedilmesi gibi konularda, dünyanın ileri gelen laboratuvarlarında yürütülen en son incelemeleri ve enteresan sonuçlarını sunuyor. Zihnin Geleceği, sinirbilimin sınırlarının zorlandığı, müthiş bir yolculuk. Dr. Kaku, insan beyninin bilgisayarlara yüklendiği, duyguların ve düşüncelerin bir beyin ağında toplandığı, kavrama kabiliyetini geliştiren ilaçların olduğu, bilincin evrene gönderilebildiği, hatta ölümsüzlüğün sınırlarının zorlandığı bir geleceği bilimin kurgusuyla sunuyor.

“Olanaksızın Fiziği” ve “Geleceğin Fiziği” gibi çok satan kitapların yazarı ve birden fazla bilim programının yapımcısı olan Michio Kaku bu kitabında, evrendeki en büyüleyici ve en karmaşık yapı olan insan beyni üzerine bilimsel incelemeleri ortaya koyuyor.

Sayfa Sayısı: 456

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Odtü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu