1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı Pdf indir

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı Pdf indir
0

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı kitap ile ilgili özet bilgiler. Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı kitabı yazar Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından kaleme alınmıştır. Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı pdf oku, Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PDF yandex, Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Uyanış – Altıncı Neslin Son Savaşı PDF Oku

Hiçbir dünya savaşı başladığında “Dünya Savaşı” diye adlandırılmamıştır.

“Bütün uyuyanları uyandırmaya bir tek uyanık yeter!”

III. Dünya Savaşı konusu çok önceden yazıldı, şimdi oynanıyor. Dünya, eşi benzeri görülmemiş bir kıyamete yaklaşıyor. Üstelik bu yolda yapılan bütün planlar tıkır tıkır işlemekte…

Dünyanın şu durumdaki haline bakınca III. Dünya Savaşı konusuna ne kadar uzağız dersiniz? Aslını söylemek gerekirse hiç uzak değiliz, kıyamete bi hayli fazla yakınız.

III. Dünya Savaşı öngörülere göre Müslümanların veya Siyonizm’in sonunu getirecek deniyor ama doğru değil. Bu savaş, yeryüzünde yaşayan altıncı neslin, günümüz insan ırkının sonunu getirecek.

Dünya şimdiye kadar beş büyük kitlesel yok oluş yaşadı. Canlı türlerinin yüzde sekseninin hatta yüzde doksan altısının soyu tükendi. Sekiz buçuk milyara ulaşan dünya nüfusunu iki milyar düzeysine düşürmek için çaresi olmayan salgın hastalıklar, kıtlık, susuzluk, gıda oyunları ve son kez savaş planları kurgulanıyor. Dünya, yedinci bin yıla yani Kova Çağı’na, diğer bir deyişle Altın Çağ’a geçebilmek için hemen hemen insanlığın yüzde seksenini kaybedecek…

Oynanan açlık oyunlarını yaşayarak göreceğiz. Lakin elimizde hâlâ bir silah var:

Uyanmak!