1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Dijital Gelecekte İnsan Kalmak Pdf indir

Dijital Gelecekte İnsan Kalmak Pdf indir
0

Dijital Gelecekte İnsan Kalmak pdf indir, Popüler Bilim türünde kaleme alınan Dijital Gelecekte İnsan Kalmak kitap ile ilgili özet bilgiler. Dijital Gelecekte İnsan Kalmak kitabı yazar Mustafa Acungil Sinan Canan tarafından kaleme alınmıştır. Dijital Gelecekte İnsan Kalmak kitabı 14,5 x 23 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Dijital Gelecekte İnsan Kalmak kitabın Tuti Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Dijital Gelecekte İnsan Kalmak pdf oku, Dijital Gelecekte İnsan Kalmak PDF yandex, Dijital Gelecekte İnsan Kalmak PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Dijital Gelecekte İnsan Kalmak PDF Oku

Bugüne kadar geleceği bazıları biyoloji üzerinden okudu, bazıları ise teknoloji üzerinden… Bu kitap size bir sentez vadediyor.

Dünyaya aslında ne yapmak için gelmiş olabiliriz?

Yapay zekâ, bireysel olarak bizim için ne ifade ediyor?

Dijital gelecek bizi etkileyecek! Ama nasıl?

Dijitalleşme yüzünden işimizi kaybedecek miyiz?

Dijital geleceğin insana daha yaraşır olması için neler yapabiliriz?

Bu kitapta bir sinir bilimci ve bir mühendis geleceğe dair ipuçları veriyor. Öngörülen gelecek senaryoları masaya yatırılıp geleceğe dair hayal gücümüz kışkırtılıyor. Ve en mühim soruya yanıt aranıyor:

Dijital gelecekte hâlâ insan kalmayı nasıl başarabiliriz?

Gelecek olabileceken fazla farklı olacak! Ama nasıl gerçekleşirse gerçekleşsin, olasılıklara kafa yoranlar o geleceğe daha hazırlanmış olacak.