1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Üç Yol Ağzı Pdf indir

Üç Yol Ağzı Pdf indir
0

Üç Yol Ağzı pdf indir, türünde kaleme alınan Üç Yol Ağzı kitap ile ilgili özet bilgiler. Üç Yol Ağzı kitabı yazar Salley Vickers tarafından kaleme alınmıştır. Üç Yol Ağzı kitabı 158 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 12 x 20 ebatında olan Üç Yol Ağzı kitabın 1. Basım Alfa Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Üç Yol Ağzı pdf oku, Üç Yol Ağzı PDF yandex, Üç Yol Ağzı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Üç Yol Ağzı PDF Oku

1938 senesinde kanserin güçten düşürücü etkilerinden muzdarip Sigmund Freud’a Naziler tarafından Viyana’dan ayrılma izni verilir. İngiltere’ye sığınır ve on beş ay sonra öleceği Hampstead’deki eve yerleşir. Lakin son ayları, Freud’un sağlık durumuna göre gelip giden bir yabancının gelişiyle canlanır. Gizemli ziyaretçi kim ve neden Oedipus Kompleks’nin ünlü savunucusuna bildiği bir hikâyeyi anlatmaya geldi?

Kısmen Birinci Dünya Savaşı öncesi Londra’da kısmen de kadim Yunan’da geçen Üç Yol Ağzı, düşündürücü olduğu kadar ilgi çekici. Eski psikanalist ve takdir edilen romancı Salley Vickers, uzun zaman önce işlenen ve bugün hepimiz için hâlâ rahatsız edici yankıları olan bir suçu yeniden konu alıyor.