1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Felekten Bir Mizah Çaldım Pdf indir

Felekten Bir Mizah Çaldım Pdf indir
0

Felekten Bir Mizah Çaldım pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Felekten Bir Mizah Çaldım kitap ile ilgili özet bilgiler. Felekten Bir Mizah Çaldım kitabı yazar Mustafa Kıran tarafından kaleme alınmıştır. Felekten Bir Mizah Çaldım kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Felekten Bir Mizah Çaldım kitabın Maşuk Kitap tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Felekten Bir Mizah Çaldım pdf oku, Felekten Bir Mizah Çaldım PDF yandex, Felekten Bir Mizah Çaldım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Felekten Bir Mizah Çaldım PDF Oku

Bu kitapta çocuk ruhunu kaybetmeyenlerin, hayallerinden vazgeçmeden anda kalıp yaşam sevinçlerini hiç yitirmediklerini ve gerçek insan olma yolunda zorlukları yaşayıp nasıl aştıklarını, güzellikleri besleyip nasıl çocuklaştıklarını anlatıyor; ama en mühimsi insanın kendi olabilme özgürlüğünün ve bir kişi tarafından bile olsa bunun kabulünün nasıl kıymetli ve mühim olduğunu keyifli ve gülünç bir dille anlatırken bize hep kendimiz olabilmeyi hatırlatıyor. En zalim ı hayal kırıklıklarına rağmen bireyin kendini insanlardan soyutlamayıp hem toplumun hem de kendi dünyasının içinde yaşamını sürdürebilmenin vereceği hazzı ve keyifli olabildiğince mizahi ve sade bir ifadeyle dile getirmeyi hedeflemiş sevgili yazarımız ..

İnsanın kaç yaşına gelirse gelsin hayata çocuksu bir pencereden bakabilmesinin ona ne denli moral ve insan sevgisi verebileceğini yaşadığı kısa öz hikâyelerle ve skeçlerle okuyucularını sunmayı denemiş.”