1. Anasayfa
  2. Roman Kitapları

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt Pdf indir

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt Pdf indir
0

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf indir, türünde kaleme alınan Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitap ile ilgili özet bilgiler. Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabı yazar Alan Moore tarafından kaleme alınmıştır. Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabı 224 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 16,5 x 26 ebatında olan Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt kitabın 1. Basım İthaki Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt pdf oku, Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt PDF yandex, Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Swamp Thing Efsanesi: 2. Cilt PDF Oku

“Swamp Thing Efsanesi çizgi roman tarihine damgasını vurdu. Okuduğunuz zaman nedenini anlayacaksınız.” 
NEIL GAIMAN 

“Zekâ dolu, duygusal olarak etkileyici ve evet, çok keyifli. Birinci kalite bir iş.” 
ENTERTAINMENT WEEKLY

“Çizgi romanın gerçek klasiklerinden biri.” 
IGN

Toprağın Altından Boğuk, Gürleyen Sesler Geliyor…
Okyanusun Dibinde Korkunç Işıklar Var.
Ve Dalgalar Amerika’ya Büyüyerek Dağılıyor
En Karanlık Zihinlerde…

1983 ile 1987 içinde, Alan Moore adındaki genç bir İngiliz yazar Amerikan çizgi roman dünyasında devrim yarattı. DC Comics’in Swamp Thing kişiliğinin yazarlığını üstlenerek görsel hikâye anlatıcılığında çıtayı tespit etti ve çizgi roman dünyasındaki yansımaları şimdilerde hâlâ devam eden devrimin ilk adımlarını attı. Moore’un sıradışı anlatım tarzı ve bu eşsiz karakterle Gotik korku türünde kaleme aldığı hikâyeler Stephen Bissette, John Totleben, Dan Day ve Rick Veitch gibi isimlerin akıldan çıkmayacak çizimleriyle bir araya geliyor ve ortaya çizgi roman dünyasının başyapıtlarından biri çıkıyor.

Alan Moore’un yazdığı Swamp Thing Efsanesi’nin 2. cildi #28-#34 sayılarını bir araya getiriyor ve Swamp Thing Yıllığı #2’yi, bunun bunun yanında SANDMAN’in yazarı Neil Gaiman’ın önsözü ile HELLBLAZER’ın başarılı yazarı Jamie Delano’nun giriş yazısını içeriyor.