Roman Kitapları

Gantz Cilt 1 Pdf indir

Gantz Cilt 1 pdf indir, Manga türünde kaleme alınan Gantz Cilt 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Gantz Cilt 1 kitabı yazar Hiroya Oku tarafından kaleme alınmıştır. Gantz Cilt 1 kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Gantz Cilt 1 kitabın Ciltsiz Kurukafa tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Gantz Cilt 1 pdf oku, Gantz Cilt 1 PDF yandex, Gantz Cilt 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Gantz Cilt 1 PDF Oku

Raylara yuvarlanan bir sarhoşu kurtarmaya çalışan Kurono ve Kato’nun üzerinden bir tren geçti. Kurono ve Kato bir anda ortadan kayboldular ve kendilerini bilmedikleri bir yerde buldular. Hâlâ hayatta olup olmadıklarına emin değiller; belki de arada bir yerdeler…

 

Üstelik başka enteresanlıklar da söz konusu. Geldikleri yerdeki bir küre, onlara garip şeyler dile getiriyor: “Hayatlarınız bitti. Yeni yaşamınızın nasıl gideceğine ben karar vereceğim!” Gantz isimli bu küre onları ölüm oyunları oynamaya ve “trajik sonları” onlarınkini andıran diğerleriyle birlikte, enteresan uzaylıları öldürmeye zorluyor.

 

Bu karanlık ve aksiyon dolu manga; şiddetle alakalı değer yargılarını ve ergenlik döneminin cinsellikle ilişkili kafa karışıklığı ve endişelerini konu ediniyor.

 

Gantz, büyük bir keyifle okuyup devamını heyecanla bekleyeceğiniz bir yetişkin mangası.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu