Roman Kitapları

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 Pdf indir

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 pdf indir, türünde kaleme alınan Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 kitap ile ilgili özet bilgiler. Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 kitabı yazar Hiromu Arakawa tarafından kaleme alınmıştır. Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 kitabın Akılçelen Kitaplar tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 pdf oku, Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 PDF yandex, Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Fullmetal Alchemist – Çelik Simyacı 5 PDF Oku

En çok istedikleri şeye sahip olabilmek için amatörce metotlarıyle bu gücü elde etmeye çalıştıklarında, iki kardeş olan Edward ve AlphonseElric’ten biri kolunu ve bir bacağını kaybetmiş, diğeri de yaşayan bir çelik parçasının içine tıkılıp kalmış bir ruha dönüşüvermiştir.Edward artık bir hükûmet ajanıdır ve askerî bir simya tesisinde çalışmaktadır. Benzersiz güçlerini emirlere uymak, hatta öldürmek için kullanır. Lakin Edward, başkalarının da aynı güçlere sahip olduğunun farkında değildir.

Simyanın aşırı kullanımı neticesinde dünya âdeta bir cehenneme döner. En kıymetli simya hazinesi Felsefe Taşı’nı ele geçirmeye çabalayan düşmanları, kahramanlarımızdan çok daha zalim ve acımasızdırlar.

Ed, Alphonse ve dostları Winry, Elric kardeşlere simyayı nasıl kullanacaklarını öğreten hocaları IzumiCurtis’i bulmak için güneye giderler. Ama büyük bir hızla gelişmiş olan Rush Vadisinde Ed’in saatini çalan bir yankesici ile yollarının çakışması ardından arayışları bambaşka bir yöne kayar. Winry şuana dek gördüğü en iyi mekanik zırhı yapmış olan demirciyi bir an önce bulmak ister. Ve sonra Ed ve Alphonse’un simyayla ve hocalarıyla ilk tanışmalarının nasıl gerçekleştiğini gösterecek biçimde sahne değişir.

Sayfa Sayısı: 192

Baskı Yılı: 2014

Dili: Türkçe
Yayınevi: Akılçelen Kitaplar

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu