1. Anasayfa
  2. Felsefe Kitapları

Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider Pdf indir

Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider Pdf indir
0

Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider pdf indir, Felsefe Bilimi türünde kaleme alınan Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider kitap ile ilgili özet bilgiler. Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider kitabı yazar Aslı Perker tarafından kaleme alınmıştır. Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider kitabı 72 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 11 x 18 ebatında olan Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider pdf oku, Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider PDF yandex, Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Şinto – Şinto’nun Yolu Doğanın Kalbine Gider PDF Oku

“Kutsal kitap yok, tapınak yok. Ağaçlar, dağlar, taşlar, nehirler kılavuzundur.”

Dünyanın en eski inançlarından olan ve günümüz Japonya’sında halen hüküm süren Şinto geleneğinin kalbi doğadır. Onlara göre esen rüzgârı hissetmek için durmak, sabah kahvesinden önce güneşi selamlamak, bir yaprağın düşmesini beklemek günlük rutinin bir parçasıdır. Şintoizm bir inanç sisteminden fazla daha fazlasını barındıran bir yaşam felsefesidir.

Bir güle yakında zamandan bakıp da Tanrı’yı görmemek olabilecek mü? Ya da denizin altındaki yaşamda onu bulmamak? Rüzgâr esecek ki doğa birbirine karışacak, toprak ana bize cömert davranacak. Biliyoruz, hissediyoruz, yerküre kıymetli bir yer. Ama ne kadar? Şinto’ya göre tapılacak kadar. Ya size göre?