1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Sevgiye Dönüş Pdf indir

Sevgiye Dönüş Pdf indir
0

Sevgiye Dönüş pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Sevgiye Dönüş kitap ile ilgili özet bilgiler. Sevgiye Dönüş kitabı yazar Marianne Williamson tarafından kaleme alınmıştır. Sevgiye Dönüş kitabı 13,5 x 19,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Sevgiye Dönüş kitabın Akaşa Yayın tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sevgiye Dönüş pdf oku, Sevgiye Dönüş PDF yandex, Sevgiye Dönüş PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sevgiye Dönüş PDF Oku

Marianne Williamson, birçoğumuz gibi, kendi acıları, korkuları ve yılgınlıklarıyla dolu kişisel cehenneminde yaşıyordu -ta ki bir gün Mucizeler Kursu ile karşılaşana dek. Mesih Bilinci’nden gelen ve kendi-kendine uygulanan muhteşem bir ruhsal terapi programı olan Mucizeler Kursu, bir çok insan gibi, genç kadının yaşamında da gerçek bir mucize yarattı. O, Mucizeler Kursu’nun temel ilkelerini uygulamaya başladıktan sonra gerçekten yüksek bir anlayışa, içsel huzur ve mutluluğa ulaştı. Williamson, ardından yazdığı bu kitapla tüm deneyimini, yeni anlayışını ve Kurs’un temel ilkelerini bizlerle paylaşıyor. Sevgiye Dönüş, senelerdır Bestseller listelerinde bulunan, satış rekorları kırmış ve binlerce insanın yaşamında müthiş bir değişim-dönüşüm yaratmış bir eser. Marianne Williamson ise bugün dünyanın her yanında dersler veren ve televizyon programları büyük bir ilgiyle izlenen bir Mucizeler Kursu öğretmeni.

Sevgiye Dönüş bizi korkuveyayalı, egonun esareti içinde yaşadığımız bir dünya çapından çıkarıp, Tanrı’ya teslim olduğumuz, tüm gücü ve mutluluğu artık dışımızda değil içimizde bulduğumuz bir sevgi ve birlik âlemine götürüyor. Bizim idrakimizdeki bu değişim, yani artık kendimize sorunlar yaratmayacağımız bir bilinçdüzeyine ulaşmak bir mucizedir. Sevgiye Dönüş bu mucizeyi gerçekleştiriyor.