1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım Pdf indir

Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım Pdf indir
0

Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım pdf indir, Mizah Romanı – Öykü türünde kaleme alınan Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım kitap ile ilgili özet bilgiler. Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım kitabı yazar Özlem Barlok tarafından kaleme alınmıştır. Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım kitabı 184 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2021 ebatında olan Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım kitabın Türkçe Dağhan Külegeç Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım pdf oku, Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım PDF yandex, Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Hayat Baydıysa Seni Böyle Alayım PDF Oku

“Kadınlarla alakalı iftira gibi bir yargı mevcuttur: Kadınlardan mizahçı ve klasik müzik bestecisi çıkmaz, denir. Acaba öyle midir? İşte Özlem Barlok bunun aksini ispat yolunda yürüyor. Sevgili avukat dostum mizah hikayeleri kaleme almış. Mizahın anlamı çoğunlukla yanlış bilinir… Mizah güldürme sanatı sanılır. Oysa içine tebessüm katılmış düşündürme sanatıdır mizah… Okudukça yudumlanan inceliktir. Özlem Barlok’un öyküleri umarım size de bu tadı verecektir.”

Melih AŞIK Gazeteci–Yazar

 

“Komedi üretmenin, tragedya üretmekten daha zor olduğunu düşünüyorum. Herkesin görmediğini görmek, duymadığını duymak, olaylara ve insanlara farklı açılardan bakabilmek; yaşam şekili durumuna gelen, gözlem ve birikimi gerektirir. Özlem Barlok’un hikayelerinde bu özellikleri bi hayli fazla gördüm. Yaşam içindeki TİPİK olanı, KOMİK olanı akıcı bir anlatımla bulup çıkarmış. Dağarcığında, halen bilmediğimiz birden fazla hikaye olduğunu tahmin ediyorum ve yenilerini merakla bekliyorum. Yazarlık alanında başarılarının devamını diliyorum.”

Çetin BÜYÜKAKIN Senarist–Yazar