1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek Pdf indir

Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek Pdf indir
0

Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek kitap ile ilgili özet bilgiler. Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek kitabı yazar Guy Finley tarafından kaleme alınmıştır. Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek kitabı 13,5 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2019 ebatında olan Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek kitabın Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek pdf oku, Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek PDF yandex, Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sevebilmek-İlişkilerin Büyüsü ve Beraber Uyanabilmek PDF Oku

İlişkilerin büyüsünü keşfetmeye ve sevdiğinle birlikte uyanabilmeye hazır mısın?

O halde doğru sev!

Hem de sınırsızca, doludizgin, alabildiğine, cüretkârca, cömertçe, hiç esirgemeden, geri adım atmadan, sağanak misali yağarcasına, hesap etmeden, ölçüp tartmadan, eğip bükmeden, teminat aramadan, verdiğinin geri dönmesini beklemeden, garanticiliğe meyletmeden, korkusuzca, cesaretle sev!

Çünkü sevebilmek, içsel bir reformdur.

Bir şeyleri sevmeye başladığında, dünveya değişmeye başlar. Sevilmemek korkusundan özgürleşmiş, sevmek için sevilmeye ihtiyacın kalmamıştır artık. Hesapsızca sevebilmenin ve sevdikçe her şeyi değiştirebilmenin büyüsüyle yeni hayatlar ve ilişkiler inşa ediyor, sonsuz olasılıklara fırsat veriyorsundur. Kaybetme korkusu bir tehdit değildir bundan böyle. Bilirsin ki sevebilen için kaybetmek yoktur.

İşte bu yüzden “Sevip sevilmek cennettir…” diyenler yalan dile getirdiler hep.

“Her şeye rağmen sevebilmektir cennet…”

 

İlişkinin gerçek büyüsü SEVEBİLMEKtir…

 

Uluslararası çok satanlar listesinde haftalarca bir numara olan, Türkiye’de de yüz binlerce okura ulaşmayı başaran VAZGEÇEBİLMEK kitabının yazarı Guy Finley’den, ilişkilerin büyüsü üzerine eşsiz bir sevgi çözümlemesi…

SEVEBİLMEK adlı bu yeni kitabıyla ilişkilerin kaderini baştan yazmaya talip olan Guy Finley, bir kez daha doğru bilineni tersine çeviriyor ve sevginin ilkelerini sıralıyor peş peşe…

Üstelik, “Sevmek tabii ki büyüleyici ama mesele doğru sevebilmek…” diyor.