1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Yaşamak Sakinlik İster Pdf indir

Yaşamak Sakinlik İster Pdf indir
0

Yaşamak Sakinlik İster pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Yaşamak Sakinlik İster kitap ile ilgili özet bilgiler. Yaşamak Sakinlik İster kitabı yazar Özgür Bacaksız tarafından kaleme alınmıştır. Yaşamak Sakinlik İster kitabı 216 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 13,5 x 21 ebatında olan Yaşamak Sakinlik İster kitabın 1. Basım Destek Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Yaşamak Sakinlik İster pdf oku, Yaşamak Sakinlik İster PDF yandex, Yaşamak Sakinlik İster PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Yaşamak Sakinlik İster PDF Oku

Sen yavaşladığında her şey düzelecek…

Ne kadar bi hayli hızlı olursan yaşamı o kadar erken ve kuvvetli yakalarsın gibi geliyor. Ne kadar bi hayli hızlı olursan o kadar başarılı ve kazançlı bulunacağına inanıyorsun. Hayatta kalabilmenin tek çaresi, çağın hızına ayak uydurabilmek diye düşünüyorsun. Oysa sen hızlandıkça, stres ve kaos artıyor yalnızca… Sen hızlandıkça çözümsüz görünen sorunlar, endişe ve belirsizlik çoğalıyor. Çözmek için daha da hızlandığında, çözümsüz bir hal alıyor her şey…

Ne zaman çözümcü, üretken, başarılı, kazançlı ve en mühimsi de sağlıklı olursun biliyor musun?

Yavaşladığında…

Çünkü sakinliğin içinde çözüm mevcuttur, çare mevcuttur, yaratıcılık ve fikir mevcuttur. Sakinlikte bilgelik, bilgelikte anlam ve değer mevcuttur.

Sakinlik “detay” demektir ve unutma ki farkı yaratacak olan da yine detaylardır. Çünkü detayda fırsatlar mevcuttur.

Çağımızın insanı, ihtiyaç duyduğu fırsatları, çareleri, huzuru, güveni, sağlığı, başarıyı ve ilhamı hızın içinde kaybetti.

Oysa sükûnette beklemeye devam ediyor hepsi…

Bu kitap sükûnete verilecek emeğin yol rehberidir işte.