Ders Kitapları

Sağlığına Format At Pdf indir

Sağlığına Format At pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Sağlığına Format At kitap ile ilgili özet bilgiler. Sağlığına Format At kitabı yazar M. Barış Muslu tarafından kaleme alınmıştır. Sağlığına Format At kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2014 ile basılmıştır. ebatında olan Sağlığına Format At kitabın Doğan Novus tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Sağlığına Format At pdf oku, Sağlığına Format At PDF yandex, Sağlığına Format At PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Sağlığına Format At PDF Oku

Sizinle doğanın büyük bir sırrını paylaşacağım! Ödülünüz sağlık olacak! Hazırsak başlayalım… Sıkı durun! Çünkü çok ama çok şaşıracaksınız… Uyarayım, ezberinizi bozacağım! Hastalıklar hususunda hiç ama hiç duymadığınız şeyler anlatacağım size. Sağlık hususundaki paradigmaları değiştirecek, bildiklerinizi geçersiz kılacak bir kitabı tutuyorsunuz elinizde. Hastalık diye adlandırdığımız şeyin aslında bambaşka bir şey olduğunu anlayacak ve ARTIK KORKMAYACAKSINIZ! ÇÜNKÜ ASLINDA HASTALIKLARDAN KORKMAK iÇiN HiÇBiR NEDEN YOK! Kilo poblemlerindan diyabete, yüksek tansiyondan romatizmaya, alerjilerden kalp krizine ve hatta kansere kadar tüm hastalıklar beynimizde bir şalterin yukarı kalkmasıyla başlıyor. Ben şimdi size o şalteri geri indirmenin yöntemini anlatacağım.

 

Yazar Hakkında:

1975 senesinde dünyaya geldi. Tarsus Amerikan Koleji’nde lise eğitimini sürdürirken gittiği ABD’de 2 senede liseyi, 3 senede Michigan Tech Üniversitesi’ni bitirdi. 20 yaşında genç bir mühendis olarak Türkiye’ye döndü. Koç Üniversitesi’nde işletme mastırını bitirdi. 2001 senesinde kendi şirketini kurarak Türkiye’de yüz binlerce insanın kullandığı teknoloji servislerinin yaratıcısı oldu.

1994 senesinden başlayarak, beynin işleyişi, ruhsal ve bedensel sağlık üzerindeki etkisi üzerine araştırmalar yapan Muslu, birden çok metodun birlikte çok daha etkili bir biçimde kullanımını sağlayan NeuroFormat Sistemini geliştirdi. Çok satan listelerinden aylarca inmeyen Yıka BeyniniBeynine Format At ve Sağlığına Format At kitaplarının yazarıdır. Çalışmalarına kurucusu olduğu ReCrea Academy’de devam ediyordir.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu