Pdf Kitap Arşivi

Resimden Mekana : Kandinsky Pdf indir

Resimden Mekana : Kandinsky pdf indir, Mimari türünde kaleme alınan Resimden Mekana : Kandinsky kitap ile ilgili özet bilgiler. Resimden Mekana : Kandinsky kitabı yazar Aylin Aras Dilara Onur Betül Akgül Muteber Erbay Tülay Zorlu tarafından kaleme alınmıştır. Resimden Mekana : Kandinsky kitabı 21×21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2015 ebatında olan Resimden Mekana : Kandinsky kitabın Türkçe Nobel Akademik Yayıncılık tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Resimden Mekana : Kandinsky pdf oku, Resimden Mekana : Kandinsky PDF yandex, Resimden Mekana : Kandinsky PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Resimden Mekana : Kandinsky PDF Oku

Bu kitap Sanat ve Mimarlık arakesitinde, resim sanatı üzerinden Kandinsky’nin çalışmaları temel alınarak, tasarım stüdyolarında form yaratma ve iç mekan çözümüne yönelik, denenmiş olan bir yöntemi tanıtmaktadır.

Kitap temel olarak iki bölümden buluşmaktedir. İlk bölümde; Tasarım ve Yaratıcılık, Mimarlık Eğitiminde Tasarım Stüdyoları, Resim Sanatı ve Mimarlık, Soyut Sanat ve Kandinsky, Soyutlama Kavramı ve Mimarlık İlişkisi irdelenmektedir. İkinci bölümde ise, İç Mimarlık I. sınıf tasarım stüdyosunda uygulanan bir yöntem önerisi tanıtılmakta ve sonuç ürünler okuyucu ile paylaşıl-maktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu