1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ölümsüz Aile Pdf indir

Ölümsüz Aile Pdf indir
0

Ölümsüz Aile pdf indir, Gençlik 10+ Yaş türünde kaleme alınan Ölümsüz Aile kitap ile ilgili özet bilgiler. Ölümsüz Aile kitabı yazar Natalie Babbitt tarafından kaleme alınmıştır. Ölümsüz Aile kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Ölümsüz Aile kitabın İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ölümsüz Aile pdf oku, Ölümsüz Aile PDF yandex, Ölümsüz Aile PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ölümsüz Aile PDF Oku

Issız bir ormanın ortasında, suyundan içene ölümsüzlük vaat eden bir pınar… Bu pınarın suyundan içerek ölümsüzlüğe kavuşan, ama nedense ölümsüz olmaktan pek hoşnut olmayan bir aile…

Gün gelir pınarın başına bir genç kız gelir. Ölümsüz Aile, yani Tuck’lar, bu güzel kızın, pınarın suyundan içmesine engel olmak; akıp giden dünyanın, sürekli olarak değişen bir doğanın parçası olmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu ispatlamak zorundadır.

Ölümsüz Aile geçtiğimiz yirmi yıl içinde milyonlarca çocuğa ulaştı; bir çok dile çevrildi, hem Amerika’da hem de Avrupa’da okullarda okutuldu. Çocuk edebiyatının bu unutulmaz klasiği, nihayet Türk çocuklarının beğenisine sunuluyor.

Sayfa Sayısı: 108

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları