Pdf Kitap Arşivi

Mu’nun Kozmik Güçleri 1 Pdf indir

Mu’nun Kozmik Güçleri 1 pdf indir, Parapsikoloji türünde kaleme alınan Mu’nun Kozmik Güçleri 1 kitap ile ilgili özet bilgiler. Mu’nun Kozmik Güçleri 1 kitabı yazar James Churchward tarafından kaleme alınmıştır. Mu’nun Kozmik Güçleri 1 kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2009 ile basılmıştır. ebatında olan Mu’nun Kozmik Güçleri 1 kitabın Omega tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Mu’nun Kozmik Güçleri 1 pdf oku, Mu’nun Kozmik Güçleri 1 PDF yandex, Mu’nun Kozmik Güçleri 1 PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Mu’nun Kozmik Güçleri 1 PDF Oku

“Hindistan’da Naacallar tarafından anavatandan getirilen bir sürü kil tablet buldum. Bu tabletlerin sayısı esasen 10 bindir. Bu Naacal tabletlerinin çok azı hariç hepsi yaratılış ve Kozmik Güçler’in işleyişi ile ilgiliydı. Bunların açığa çıkmasıyla bu kitabı yazmaya başladım. Bu tabletlerin bulunmasına ilişkin ayrıntı kısmı ilk kitabım olan Kayıp Kıta Mu’da vermiştim. Altmış yıl önce Hindistan’da palmiyelerin gölgesinde oturuyordum; eski hocam Rishi bu eşsiz Naacal kalıntılarını deşifre ediyor ve çeviriyordu. Bugün ise Amerika’da bir kütüphane masasında, yalnızca tek bir takımında 3 binden fazla yazı barındıran diğer Antikçağ yazılarını deşifre etmeye çalışıyorum. Bu tabletlerin kimilerinden, tabletlerin en az 12 bin yıllık oldukları anlaşılıyor ama ne kadar eski olduklarını bilmiyorum.
Bunların büyük çoğunluğu Yaratılış ile ilgilidır; binden fazlası da Kozmik Güçler’i konu alır, kökenlerini ve işleyişlerini sunar, bunun bunun yanında yaşamın ne olduğunu ve elementlere nasıl can verildiğini gösterir.” James Churchward
Mu’nun Kozmik Güçleri I, James Churchwood’un hemen hemen tüm yaşamını adadığı kayıp kıta MU’yla alakalı kozmik güçleri incelediği birinci kitabıdır.

Sayfa Sayısı: 240

Baskı Yılı: 2009

Dili: Türkçe
Yayınevi: Omega

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu