1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı Pdf indir

Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı Pdf indir
0

Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı pdf indir, Okul Öncesi 6 Ay-5 Yaş türünde kaleme alınan Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı kitap ile ilgili özet bilgiler. Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı kitabı yazar Ralf Butschkow tarafından kaleme alınmıştır. Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı kitabı 32 sayfadan oluşmakta olup Kuşe ile basılmıştır. 21 x 27,5 ebatında olan Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı kitabın 1. Basım İş Bankası Kültür Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı pdf oku, Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı PDF yandex, Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Ters Olan Bir Şeyler Var!-Eğlenceli Ara-Bul Kitabı PDF Oku

Tüm farkında olmadanrı kim bulacak?

Defne sabah kalkar kalkmaz bir şeylerin ters gittiğini hissetti. Tuhaflıklar gün boyu peşini bırakmadı. Lakin Defne bir türlü neyin ters olduğunu çözemedi. Acaba buzdolabındaki ayakkabıları fark edemedi mi? Ya da limandaki zürafayı? Kim bilir?..

Çocuklar bu kitabı okurken hem eğlenecek hem de yanlışları bularak gündelik hayatta ne kadar çok şey bildiklerini görecekler. Yetişkinler de çocuklarla birlikte yanlışları tahmin ederek çözüm sayfasından test edebilirler.

Çözüm sayfaları kitabın sonunda!