1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Öğretmenim Bir Bakar mısın? Pdf indir

Öğretmenim Bir Bakar mısın? Pdf indir
0

Öğretmenim Bir Bakar mısın? pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan Öğretmenim Bir Bakar mısın? kitap ile ilgili özet bilgiler. Öğretmenim Bir Bakar mısın? kitabı yazar Doğan Cüceloğlu tarafından kaleme alınmıştır. Öğretmenim Bir Bakar mısın? kitabı 14 x 21,5 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2018 ebatında olan Öğretmenim Bir Bakar mısın? kitabın Final Kültür Sanat Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Öğretmenim Bir Bakar mısın? pdf oku, Öğretmenim Bir Bakar mısın? PDF yandex, Öğretmenim Bir Bakar mısın? PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Öğretmenim Bir Bakar mısın? PDF Oku

Hangi eğitim sistemi içinde olursa olsun, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin, öğretmenin öğrenciyle göz göze geldiği bir an mevcuttur. Bu kitap, öğretmenin öğrenciyle göz göze geldiği o anın gücünü ifade etmektedir. O anda öğretmen, öğrencinin gönül kapısından girerek zihnine ulaşır. Ve işte o an eğitim başlar. Öğretmenin gücü binlerce yaşam inşa eder…

 

Deneyimli bir eğitimci dostumun dediği gibi, “Sadece eğitimin değil, ülkenin lokomotifi öğretmendir. Gücünün sınırı tahminlerin çok ötesindedir.”

 

Öğretmenim Bir Bakar Mısın? öğretmenin kuşaklar boyu devam eden gücüne tanıklık yapmak için yazıldı.