1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

Amaç-The Goal Pdf indir

Amaç-The Goal Pdf indir
0

Amaç-The Goal pdf indir, İş Ekonomi – Hukuk türünde kaleme alınan Amaç-The Goal kitap ile ilgili özet bilgiler. Amaç-The Goal kitabı yazar Eliyahu M. Goldratt Jeff Cox tarafından kaleme alınmıştır. Amaç-The Goal kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2005 ile basılmıştır. ebatında olan Amaç-The Goal kitabın Optimist tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Amaç-The Goal pdf oku, Amaç-The Goal PDF yandex, Amaç-The Goal PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Amaç-The Goal PDF Oku

200’ün üzerinde üniversite ve işletme fakültesinde ders kitabı olarak okutulan ve yöneticilerin elinden düşmeyen iş ve aşk romanı.

Yönetim danışmanı ve imalat yönetimi uzmanı Dr. Eliyahu M. Goldratt’ın Kısıtlar Teorisi’ni ortaya attığı kitap.

“Bu teori, teslimatta gecikme ve düşük gelir problemleriyle savaşan işletmeler için ikna edici bir çözüm sağlıyor.”

Harvard Business Review

Amaç kapanmak üzere olan bir fabrikanın üretim müdürü olan Alex Rogo’nun hikâyesini anlatıyor. Karmaşık üretim yönetimi poblemleri, art arda yaşanan darboğazlar, iş ortamındaki çekişmeler, iş dostları dayanışması, global rekabet, rakiplerin kurnazlıkları, yönetim kurulu toplantıları, iş ve yaşam dengesini kurma problemleri… İmalat ortamında harikalar yaratan isimsiz kahramanların bu pek yakında zamandan tanıdığı kaosu yönetmek olabilecek mü? Peki ya Julie? Julie ve Alex ne olacak?

“Fabrika ortamı roman konusu olamazmış sanılabilir; fakat bu kitap çok başarılı.”

Tom Peters