1. Anasayfa
  2. Ders Kitapları

The Secret – Sır Pdf indir

The Secret – Sır Pdf indir
0

The Secret – Sır pdf indir, Kişisel Gelişim türünde kaleme alınan The Secret – Sır kitap ile ilgili özet bilgiler. The Secret – Sır kitabı yazar Rhonda Byrne tarafından kaleme alınmıştır. The Secret – Sır kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2011 ile basılmıştır. ebatında olan The Secret – Sır kitabın Artemis Yayınları tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda The Secret – Sır pdf oku, The Secret – Sır PDF yandex, The Secret – Sır PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

The Secret – Sır PDF Oku

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük Sır

Avuçlarınızın içinde tuttuğunuz Büyük SırAsırlar boyunca elden ele dolaştı. Ona gıpta ettiler. Sakladılar. Kayboldu, çalındı ve olağanüstü paralara satın alındı. Tarihin en mühim bireylerinden bazıları bu yüzseneler yaşındaki Sır’rı çözmüştü. Platon, Galileo, Beethoven, Edison, Carnegie ve Einstein’ın bunun yanında kimi kaşifler, teologlar, bilimadamları ve büyük düşünürlerin çoğu Secret’a hakimdi. Sır, şimdi dünyaya açıklanıyor.

“Secret’ı öğrendikçe istediklerinize nasıl sahip olabileceğinizi, nasıl istediğiniz her şey olabileceğinizi, veya istediğiniz her şeyi nasıl yapabileceğinizi anlayacaksınız. Gerçekten kim olduğunuzu anlayacaksınız. Hayatta sizi bekleyen gerçek kusursuzluğu anlayacaksınız.”

Sayfa Sayısı: 216

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Artemis Yayınları