1. Anasayfa
  2. Pdf Kitap Arşivi

Neandertal Pdf indir

Neandertal Pdf indir
0

Neandertal pdf indir, Tarih türünde kaleme alınan Neandertal kitap ile ilgili özet bilgiler. Neandertal kitabı yazar Dimitra Papagianni Michael A. Morse tarafından kaleme alınmıştır. Neandertal kitabı 15 x 21 sayfadan oluşmakta olup 2. Hamur ile basılmıştır. 2017 ebatında olan Neandertal kitabın Ciltsiz Trend Yayınevi tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda Neandertal pdf oku, Neandertal PDF yandex, Neandertal PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

Neandertal PDF Oku

“Neandertallerin hikâyesi, yeni keşifler ve değer yargılarını altüst eden bilimsel yenilikler sayesinde değişikliğe uğramıştır.

Artık Avrupa’daki evrimlerinin ve Asya’ya yayılımlarının izini sürmek, DNA’larını incelemek ve nasıl yaşayıp nasıl öldüklerini anlamak olabilecek. Neandertallerin davranışları, günümüzün basmakalıp düşüncelerinden fazla uzak, enteresan derecede moderndi:

 

– Hastalarına bakıyorlar,

– Ölülerini gömüyorlar,

– Büyük hayvanları avlıyorlar,

– Kırmızı boya kullanıyorlar,

– ve konuşuyorlardı.

 

Peki, Neandertaller bu kadar gelişmiş bir türse, neden onlar yok oldular da Homo sapiens hayatta kaldı? Neandertallerin hikâyesine bütünüyle incelediğimizde çok büyük bir sır ortaya çıkmakta: İnsan olmak ne demektir?

 

“Neandertaller ile ilgili balakalı olduğunuzu kafanızı yoruyorsanız tekrar düşünün. Önyargılarınızın yıkılmasına ve insanlıkla alakalı düşüncelerinizin sorgulanmasına hazır olun!”

-Clive Gamble, Arkeoloji Profesörü-

-Southampton Üniversitesi-