Pdf Kitap Arşivi

İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin Pdf indir

İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin pdf indir, Genel İlgi türünde kaleme alınan İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin kitap ile ilgili özet bilgiler. İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin kitabı yazar Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin kitabı Türkçe sayfadan oluşmakta olup 2016 ile basılmıştır. ebatında olan İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin kitabın Edam tarafından yayınlanmıştır. Yazımızda İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin pdf oku, İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin PDF yandex, İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin PDF Drive gibi indirme linklerinden indirebilirsiniz.

İstanbul Senin Şehrin Senin Renklerin PDF Oku

Köprüleriyle, camileriyle, saraylarıyla, köşkleriyle, yalılarıyla, laleleriyle, erguvanıyla, simidiyle, martısıyla, balık ekmeğiyle, lodosuyla, yosun kokusuyla… Belki de treniyle, tramvayıyla, tüneliyle, füniküleriyle, metrosuyla, metrobüsüyle, otobüsüyle, minibüsüyle, dolmuşuyla, vapuruyla, feribotuyla, deniz otobüsüyle, motoruyla… Ya da ışıl ışıl caddeleriyle, üniversiteleriyle, konserleriyle, festivalleriyle, sergileriyle, kitapçılarıyla, sahaflarıyla…

Saymaya devam edelim mi? On beş milyona ulaşan nüfusuyla, tarihiyle, kültürüyle, sanatsal etkinlikleriyle, çelişkileriyle, güzellikleriyle, çirkinlikleriyle, havasıyla, suyuyla, taşıyla, toprağıyla… Bir de şu elinde tuttuğun kitabın sayfalarındaki çizimlerle… İstanbul’un güzelliklerinden ilham alan çizimler senin renklerinle buluşmayı bekliyor. İster İstanbul’da yaşa, ister İstanbul’dan yalnızca yolu geçen biri veya İstanbul’u hiç görmemiş ol, fark etmez, bu şehir senin… Senin, benim, hepimizin… Çünkü İstanbul medeniyetlerin kavşağı, dünyanın kültür başkenti. Burada herkese ait bir şeyler var ve herkesin buraya katabilecekleri… İşte o yüzden… Haydi… Senin şehrin, senin renklerin..

Sayfa Sayısı: 96

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Edam

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu